Bezpłatne konsultacje w ramach programu „Szkoła dostępna dla wszystkich”

Nasza szkoła jest objęta programem: „Szkoła dostępna dla wszystkich”. W ramach programu są dostępne bezpłatne konsultacje (online ze specjalistami w obszarach logopedii, psychoterapii, psychiatrii), z których mogą skorzystać:

• pełnoletni uczniowie technikum,
  • rodzice uczniów technikum
  • oraz nauczyciele.

Dlaczego warto skorzystać?

• Spotkania odbywają się anonimowo, indywidualnie, online lub telefonicznie.
  • Nasi specjaliści oferują pomoc w wielu ważnych obszarach, takich jak: radzenie sobie z emocjami, trudności w nauce, zaburzenia lękowe, problemy zdrowotne czy stres i wypalenie zawodowe.
  • Oferta konsultacji obejmuje również cykl 3 spotkań dla pełnoletnich uczniów.

Jak skorzystać z konsultacji?

• Odbierz kod dostępu w szkole lub napisz na dzienniku do psychologa szkolnego – Gabrieli Loch,
  • Zapisz się na konsultacje na stronie https://asa.ibe.edu.pl/portal/konsultacje korzystając z otrzymanego kodu,
  • Czekaj na kontakt konsultanta (telefoniczny lub mailowy),
  • Porozmawiaj z konsultantem.

Konsultacje są dostępne do 25 października 2024 roku.

Jest to wyjątkowa szansa, by skorzystać z profesjonalnego wsparcia, dlatego gorąco zachęcam do udziału oraz poinformowania rodziców. Wspólnie możemy budować lepsze, bardziej zrównoważone środowisko edukacyjne dla naszych uczniów!

Z wyrazami szacunku,

• Zespół UNICEF (ASA)