Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu przekazał Uczniom ZS1 podziękowania za udział w wolontariacie oraz pomoc w organizacji XVI Biegu Koziołków pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle
Wręczenia podziękowań dokonała Pani Dyrektor Szkoły Ewelina Kowaś która z ogromnym uznaniem podkreśliła zaangażowanie uczniów, ich wkład pracy oraz bezinteresowną pomoc.
Pani Dyrektor pogratulowała wolontariuszom ich postawy, doceniając odpowiedzialność, aktywność i gotowość do działania na rzecz innych. Podziękowała uczniom za piękne reprezentowanie szkoły oraz zaangażowanie w życie lokalnej społeczności.
Serdecznie gratulujemy!![]()
Wyświetl mniej






