Do zobaczenia we wrześniu!

Do zobaczenia we wrześniu!

I oto kolejny rok szkolny w Budowlance za nami! Kończyliśmy go dziś. 25 czerwca, na szkolnym boisku, podczas uroczystego apelu, gdzie zebraliśmy się  po raz ostatni przed wakacjami. Był to rok niezwykle trudny, wymagający od wszystkich nowych umiejętności, a niejednokrotnie też przezwyciężania wielu trudności i słabości. Dlatego w swoim przemówieniu Pani Dyrektor Urszula Więcek dziękowała wszystkim za ten czas wytężonej pracy, ponieważ pomimo trudności zaowocował on tak wieloma sukcesami – licznymi świadectwami z wyróżnieniem oraz świetnymi wynikami w olimpiadach i konkursach.

Pożegnaliśmy dziś także absolwentów branżowej szkoły I. stopnia. Podczas uroczystości, która odbyła się w auli szkoły, wręczono dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz osiągnięcia sportowe, a także podziękowania dla uczniów wykazujących się szczególnym zaangażowaniem w różnych dziedzinach życia szkolnego i pozaszkolnego. Pani Dyrektor życzyła absolwentom nie tylko sukcesów zawodowych i dalszego rozwoju, ale też tego, by ten kolejny etap w życiu był pełen nowych dróg i możliwości. My również dołączamy do tych życzeń: niech ta nowa historia, która dla Was właśnie się rozpoczyna, będzie wspaniałą i piękną przygodą!

A wakacje, które właśnie się dla nas wszystkich rozpoczynają, będą bezpieczne i udane! Do zobaczenia we wrześniu!