Kolejne spotkanie edukacyjno-sieciujące już niebawem

Spotkanie edukacyjno-sieciujące powiatowej sieci partnerstw w zakresie doradztwa zawodowego i uczenia się przez całe życie w projekcie „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie” w ramach naboru pt. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” pt.:

„Efektywne doradztwo zawodowe w perspektywie całożyciowego uczenia się i zarządzania karierą – Zasoby klienta, jako drogowskaz w projektowaniu ścieżek edukacyjno-karierowych”

odbędzie się 17 października 2024 r. w godz. 9:00 do 13:15, w Centrum Kształcenia Zawodowego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Mostowej 7 (sala audiowizulna – nr 14).