Marzenia się spełniają…

Marzenia się spełniają…

„Gdy byłam dzieckiem, tata często zabierał mnie na mecze Zaksy Kędzierzyn-Koźle. Uwielbiałam oglądać występy cheerleaderek i obiecałam sobie, że kiedyś do nich dołączę… Osiem lat później mogę dumnie reprezentować zespół Infiniti Zaksa Cheerleaders. Jest to dla mnie cudowne doświadczenie, ponieważ mogę robić to, co kocham – tańczyć, jednocześnie dopingując ulubioną drużynę!”

Taniec był pasją Eweliny Szuster od najmłodszych lat. Godziny spędzone na treningach, wyjazdy z grupą taneczną i świat w rytmie muzyki uczyniły ją silną, odpowiedzialną i pogodną. Ewelina jest uczennicą technikum ekonomicznego i do obowiązków szkolnych podchodzi niezwykle sumiennie. Lubi się uczyć i jest jedną z najlepszych uczennic w szkole. Po ciężkim dniu zakłada buty biegowe i słuchawki z muzyką Eda Sheerana i biegnie przed siebie.

Ewelina kocha podróże, książki fantasy, dobre kino i ludzi. Tajemnica jej sukcesów?

„W moim życiu kieruję się zasadą, że do osiągnięcia celu nie wystarczy szczęście, lecz przede wszystkim ciężka praca. Dlatego też staram się zawsze kończyć to, co zaczynam. I zawsze dawać z siebie sto procent.”