Michaela Tomeczek – finalistką X edycji ogólnopolskiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

Finał konkursu wraz z galą wręczenia nagród został zorganizowany 18 kwietnia 2023 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Do testu sprawdzającego wiedzę z zakresu prawa pracy i zagadnień bhp przystąpiło 45 uczniów.

Etap centralny jest trzecim, ostatnim poziomem konkursowych zmagań. Do dziesiątej edycji zgłoszono blisko 10 tys. uczniów z 381 placówek edukacyjnych, a do rywalizacji na etapie regionalnym stanęło 714 uczniów. Najlepsi z nich przyjechali do stolicy na test wiedzy składający się z 50 pytań, w tym 20 pytań o podwyższonym poziomie trudności.