Podziękowania dla Naszych Uczniów za zaangażowanie w Wolontariat

Podziękowania dla Naszych Uczniów za zaangażowanie w  Wolontariat
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu przekazał Uczniom ZS1 podziękowania za udział w wolontariacie oraz pomoc w organizacji XVI Biegu Koziołków pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle
Wręczenia podziękowań dokonała Pani Dyrektor Szkoły Ewelina Kowaś która z ogromnym uznaniem podkreśliła zaangażowanie uczniów, ich wkład pracy oraz bezinteresowną pomoc.
Pani Dyrektor pogratulowała wolontariuszom ich postawy, doceniając odpowiedzialność, aktywność i gotowość do działania na rzecz innych. Podziękowała uczniom za piękne reprezentowanie szkoły oraz zaangażowanie w życie lokalnej społeczności.

Serdecznie gratulujemy!👏

Wyświetl mniej