Pożegnanie Absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia

Pożegnanie Absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia

Dziś, 21 czerwca, zakończyliśmy w Budowlance kolejny rok szkolny – który, podobnie jak wcześniejsze, pełen był wyzwań, pracy, ale też nowych inicjatyw i działań. Podczas uroczystego apelu Dyrektor Szkoły, pani Ewelina Kowaś, pogratulowała wszystkim, zarówno uczniom, jak i nauczycielom, życząc im jednocześnie kolejnych sukcesów i motywacji do pracy. Ten wytężony wysiłek i pracę widać zresztą było w ilości wręczonych świadectw z wyróżnieniem, dyplomów za różnorodną działalność w szkolnych wydarzeniach i konkursach oraz certyfikatów zdobytych podczas staży zawodowych. Z kolei gość uroczystości, pan Damian Jodełka, kierownik Domu Dziennego Pobytu „Magnolia” w Kędzierzynie-Koźlu wręczył podziękowania i upominki grupie uczniów, którzy aktywnie zaangażowali się w działania projektu pomocowego na rzecz seniorów i remontowali im mieszkania.

Pożegnaliśmy dzisiaj również absolwentów branżowej szkoły I. stopnia. Podczas uroczystości, która odbyła się w auli szkoły, gościliśmy panią Marię Szewczyk, Komendanta OHP, oraz panią Danutę Czech, przewodniczącą Rady Rodziców. Wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem, a także statuetki za osiągnięcia sportowe i za zaangażowanie w działania wolontariatu OHP.

Choć moment zakończenia nauki jest przez uczniów wyczekiwany, to nie obyło się bez wzruszeń. Wierzymy jednak w to, że ten koniec jest zarazem początkiem nowej przygody i kolejnego etapu w życiu, który może być dobry i piękny. Tego zatem życzymy Wam, drodzy Absolwenci – nowych możliwości, spełnionych marzeń i jak najwyższych lotów!

A wszystkim – bezpiecznych wakacji i udanych powrotów!