Sukces uczniów technikum ekonomicznego w  Opolskiej Lidze Zawodowców

Sukces uczniów technikum ekonomicznego w  Opolskiej Lidze Zawodowców

Finał Opolskiej Ligi Zawodowców został rozstrzygnięty!

04.04.2022 r. w Opolu spotkali się uczniowie wyłonieni w pierwszym etapie konkursu, by zaprezentować wcześniej przygotowany biznesplan.  Zadanie finałowe nie było łatwe, ponieważ uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale również kreatywnym myśleniem, a podczas prezentacji swoich prac musieli popisać się znajomością fachowej terminologii i umiejętnością kreowania własnego wizerunku.

Wśród najlepszych  ekonomistów z całego województwa opolskiego znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół nr 1:

  • II miejsce – Tobias Wąsik kl. 4 eT
  • III miejsce – Oliwia Stasiak kl. 4 eT

Gala rozdania nagród odbędzie się 29 kwietnia 2022 r. w opolskim amfiteatrze podczas obchodów Wojewódzkiego Święta Kształcenia Zawodowego.

Gratulujemy zwycięzcom!