Szkolna Agencja Medialno-Prasowa

W październiku Szkolna  Agencja Medialno-Prasowa Zespołu Szkół nr 1 rozpoczęła działalność promocyjną. Aby skutecznie promować naszą szkołę, uczniowie podzielili się na następujące grupy:
Grupa realizująca wywiady: Michaela Tomeczek z kl. 1 Tbe oraz Wiktor Nowicki z kl. 2 Te
Filmowcy: Nikola Suchanek (kl. 3aT), Magdalena Suchanek (kl. 3 eT), Klaudia Ledwoch (kl. 3 eT) i Tobias Wąsik (kl. 3 eT)
Redaktorzy „Turkota”: Natalia Kałkus (kl. 2 cT), Hanna Makusz (kl. 2 cT), Julia Herich (kl. 2 cT) i Wiktoria Kurzawa (kl. 2 cT)
Redaktorzy artykułów „Okiem ucznia” do lokalnej prasy: Michał Thomys (kl. 3 lT), Mateusz Słota (kl. 3 lT), Jakub Ściański (kl. 3 lT) i Marcela Rinke (kl. 3 lT)
Prace związane z prowadzeniem kroniki szkolnej: Klaudia Stopa (kl. 1 Tbe)
Promocja Branżowej Szkoły: Marcin Koch
Fotografowie: Roksana Halek (kl. 4 eT), Marcel Gruner (kl. 4 eT) i Natalia Kałkus (kl. 2 cT)
Działalność promocyjna ogólna: Klaudia Ledwoch (kl. 3 eT), Hanna Makusz (kl. 2 cT), Adrian Remet
(kl. 2 cT), Jessica Bosch (kl. 2 cT), Julia Herich (kl. 2 cT), Wiktoria Kurzawa (kl. 2cT), Wiktoria Jessa
(kl. 2 ct) i Dorothea Gaschin (kl. 4 eT). Jednocześnie wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy. Zgłoszenia przyjmuje p. Izabela Truty w bibliotece szkolnej.