Udział ZS1 w konferencji p.t: „Zostań w Ojczyźnie. Bądź przedsiębiorczym Polakiem”

Udział ZS1 w konferencji p.t: „Zostań w Ojczyźnie. Bądź przedsiębiorczym Polakiem”

31 maja 2023 r. 17 uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich wzięło udział w konferencji „Zostań w Ojczyźnie. Bądź przedsiębiorczym Polakiem” zorganizowanej przez Regionalny Zespół Placówek wsparcia Edukacji w Opolu.

Celem konferencji było kształtowanie i uczniów kompetencji społecznych i aktywnego obywatelstwa na lekcjach przedsiębiorczości. Przedstawienie uczniom możliwości rozwoju zawodowego, a w tym współpracy z lokalnym rynkiem pracy.

Wykład dla uczniów poprowadził p. Michał Zawada trener mentalny, który opowiadał jak efektywnie rozwijać potencjał innowacyjności i przedsiębiorczości młodych Polaków.

Panel dyskusyjny dla uczniów poprowadził p. Andrzej Skiba- doradca zawodowy, trener mentalny.

Uczniowie i nauczyciele poznali nowe metody i techniki z zakresu zarządzania swoim sukcesem zawodowym.

https://www.facebook.com/opolskie/videos/933140431348290