Wyniki I etapu Olimpiady Wiedzy o ZUS – nasi ekonomiści w gronie najlepszych w województwie opolskim!

Wyniki I etapu Olimpiady Wiedzy o ZUS – nasi ekonomiści w gronie najlepszych w województwie opolskim!

Komitet Wojewódzki Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” po zweryfikowaniu protokołów przekazanych przez komitety szkolne zakwalifikował zespoły szkolne do II etapu Olimpiady. Wśród nich znaleźli się również reprezentanci Zespołu Szkół nr 1: Gabriela Laksy – kl.4 eT, Paweł Bielkiewicz – kl. 2 Te oraz Katarzyna Grela- kl. 3 Tbe. W szkolnym etapie Olimpiady wiedzy o ZUS wzięło udział prawie 36 tys. uczniów z ponad tysiąca szkół z całej Polski, dlatego tak  dumni jesteśmy z naszych ekonomistów, że dzięki swej wiedzy i solidnemu przygotowaniu zakwalifikowali się do następnego etapu. Wojewódzki etap Olimpiady odbędzie się 7 marca 2023 r.

Będziemy trzymać za nich kciuki!