XIV Szkolny Konkurs Fryzjerski „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”

XIV Szkolny Konkurs Fryzjerski „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”

7 marca br. odbył się XIV Szkolny Konkurs Fryzjerski pod hasłem: „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”. Do udziału w konkursie zgłosiło się dziesięć uczestniczek z klas fryzjerskich Branżowej Szkoły I stopnia  oraz Technikum Usług Fryzjerskich. Nagrody w konkursie ufundowali pracodawcy z renomowanych salonów fryzjerskich „ELIRAN” – pani Anna Gilewicz i Instytut Urody – pan Szymon Bugiel.

Zadaniem konkursowym było wykonanie, w ciągu 180 minut, fryzury na włosach modelki, w dowolnej technice, w konwencji lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku. Młodzi fryzjerzy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, o czym możemy przekonać się, oglądając zdjęcia z jego przebiegu.

Jury, biorąc pod uwagę przygotowanie stylizacji, realizację tematu, stopień trudności oraz estetykę wykonania fryzury, wyłoniło trzy zwycięskie prace.

  • I miejsce: Emilia Czech z klasy 2fw
  • II miejsce: Patrycja Baryluk z klasy 2fw
  • III miejsce: Oliwia Bugdoł z klasy 3f

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za fryzjerskie zmagania, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!