40 uczestników zakończyło kurs z zakresu obsługi wózka widłowego zorganizowanego dla uczniów i uczennic z Zespołu Szkół Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu w roku szkolnym 2025/2026 w ramach projektu dofinansowanego w z programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 pt. „Wsparcie kształcenia zawodowego na terenie Subregionu Kędzierzyńsko-Strzeleckiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, PRIORYTETU 5 – Fundusze Europejskie wspierające opolski rynek pracy i edukację DZIAŁANIA 5.9 – Kształcenie zawodowe.
Na projekt podpisano 03 marca 2026 r. umowę o dofinansowanie numer FEOP.05.09-IP.02-0004/25.
Uczestnicy w ramach kursu uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i w zajęciach praktycznych po czym przystąpili do egzaminu państwowego UDT.
#FunduszeUE lub #FunduszeEuropejskie











