1 września – czas do szkoły!

Rozpoczynamy dziś w Budowlance nowy rok szkolny 2020/2021. I chociaż z powodu zaostrzonych rygorów sanitarnych wspólne spotkania zostały ograniczone do najpilniejszych, mogliśmy dziś po prawie półrocznej przerwie znowu zobaczyć się w murach Naszej Szkoły. Podczas uroczystej inauguracji, w czasie której nastąpiło też ślubowanie klas pierwszych, wszystkich przybyłych uczniów i nauczycieli witała Pani Dyrektor Urszula Więcek oraz  przedstawiciele samorządu szkolnego. W krótkim przemówieniu Pani Dyrektor życzyła wszystkim zapału do pracy, sukcesów i wytrwałości. Witając klasy pierwsze zapewniała też, że Budowlanka to szkoła dająca rozmaite możliwości rozwoju, ale również przyjazna i bezpieczna.

Oby ten rozpoczynający się rok szkolny przyniósł zatem nam wszystkim wiele dobrych doświadczeń – i tych związanych ze zdobywaniem wiedzy, i tych w przestrzeni międzyludzkich, przyjacielskich relacji.

[ngg src=”galleries” ids=”11″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]