Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL

Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL

W dniach  22 – 25.02.2022 r. uczniowie klas 2 tż, 2tl oraz 3eT wzięli udział w projekcie edukacyjnym BAKCYL, który wprowadza młodzież w świat codziennych finansów, aby na starcie w dorosłość potrafili wykorzystać odpowiednie dla siebie usługi finansowe i zabezpieczyć własne potrzeby na przyszłość.


Młodzież z dużym zainteresowaniem uczestniczyła w dwóch lekcjach projektu BAKCYL:
„Rynek finansowy – zaufanie w biznesie”,
„Mądre inwestowanie”.
Zajęcia prowadzili wolontariusze projektu BAKCYL – eksperci z zakresu bankowości.
W trakcie lekcji uczniowie rozwiązywali quizy oraz dyskutowali na czacie.
Zajęcia pogłębiły wiedzę z zakresu rynku finansowego, uświadomiły uczniom, w jaki sposób bezpiecznie korzystać z różnych usług finansowych, a także jak zarządzać swoimi pieniędzmi w przyszłości, żeby uniknąć niepotrzebnych zobowiązań finansowych.

Składamy serdeczne podziękowania za możliwość uczestniczenia w ciekawych lekcjach projektu BAKCYL.