Bieg przełajowy MONDO LICEALIADA

W związku z dużym zainteresowaniem Biegiem przełajowym Grand Prix Mondo, który odbył się w maju i czerwcu 2020 postanowiliśmy rozpocząć Jesienny Grand Prix Mondo SZS Opolskie.

Aby zdobyć Mistrza Grand Prix SZS Opolskie należy wziąć udział w trzech biegach Grand Prix Mondo.

TERMIN:

I BIEG – 07.11.2020. GODZ. 15.00

II BIEG – 14.11.2020 GODZ. 15.00

III BIEG – 21.11.2020 GODZ. 15.00

Uczestnictwo

W zawodach może wystartować każdy uczeń/uczennica szkoły ponadpodstawowej. Uczeń/uczennica pobiera aplikację ze sklepu GooglePlay lub AppStore Bieg Teacker lub Endomondo jest darmowa i premium, ale wystarczy wersja darmowa. Indywidualnie przebiega dystans, robi screen/dystansu i czasu potem wysyła go na e-mail tadeuszwalczuk@interia.pl – 510 242 361

Rocznik 2005/2004

dziewczęta – 600 m,chłopcy – 1000 m,

Rocznik 2003

dziewczęta – 600 m,chłopcy – 1000 m,

Rocznik 2002/2001

dziewczęta – 600 m,chłopcy – 1000 m

Przebieg zawodów:Uczeń/uczennica wykonuje bieg indywidualnie (we własnym zakresie, w czasie/terminie wyznaczonym przez organizatora, zadanie nie wymaga obecności nauczyciela) na płaskim niezalesionym terenie. Nie wolno biegać na stadionie. Uczestnik biegnie zgodnie z założeniami regulaminu. Szkolny Związek Sportowy Opolskie utworzy ranking biegaczy w każdym roczniku, który zostanie podany na stronie www.szsopolskie.pl

Klasyfikacja końcowa:Każdy bieg to punkty za miejsce zajęte w klasyfikacji danego biegu. Do końcowej klasyfikacji będą zaliczane punkty we wszystkich biegach.Do weryfikacji wyniku należy przesłać screen (zrzut z ekranu) do godz. 12,00 dnia następnego. Późniejsze maile nie będą weryfikowane.- nie wolno biegać po stadionie, to jest bieg przełajowy(w razie wątpliwości organizator może zażądać screenu mapkiz trasą biegu),- w każdym mailu należy wypełnić tabelkę

Nazwisko i imię

Rok urodzenia

Nazwa szkoły np. PSP 12 Opole

e-mail

UWAGA

Zalecamy wyjście na bieg z osobą towarzyszącą. Na screenie muszą być widoczne: wynik biegu, data i godzina startu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Osoby chętne prosimy by zgłosiły się do nauczycieli wychowania fizycznego.

Iwona Winkiewicz

Nauczyciel wychowania fizycznego