Budowlanka najlepsza w powiecie w rankingu Perspektyw 2023

Budowlanka najlepsza w powiecie w rankingu Perspektyw 2023

Znamy już najlepsze licea ogólnokształcące i technika w Polsce. W 25. Edycji Rankingu Liceów i Techników Perspektywy przeanalizowały wyniki 1360 liceów ogólnokształcących (spośród 2200) i 1185 techników (spośród 1745), które spełniły kryteria wejścia do Rankingu. Głównymi adresatami Rankingu są uczniowie i ich rodzice, którzy muszą podjąć bardzo ważną decyzję dotyczącą wyboru szkoły. Kryteria Rankingu Techników 2023 to: sukcesy szkoły w olimpiadach (20%), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20%), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz wyniki egzaminu zawodowego (30%). Otóż miło nam poinformować, że nasza szkoła w tym roku zdobyła Srebrną Tarczę. Budowlanka to najlepsze technikum w powiecie, 8. w województwie i 189. w Polsce.
Nasza szkoła od lat utrzymuje wysoką formę. Jest to dowód, że wytrwała praca Dyrekcji, nauczycieli i uczniów przynosi wspaniałe efekty.

Gratulujemy i zapraszamy do Budowlanki!