Dzień Pasji i Talentów

Dzień Pasji i Talentów

Z okazji Dnia Dziecka 27 maja 2024r. Samorząd uczniowski zorganizował Dzień Pasji i Talentów. Podczas imprezy zaprezentowane zostały różnorodne zainteresowania naszych uczniów. Było stanowisko ochotniczej straży pożarnej, ratowników medycznych i ratowników WOPR, którzy pokazali jak pomóc innym, udzielili porad, które warto wykorzystać w życiu, objaśnili zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Do wspaniałej galerii ludzi z pasją zgłosili się rysownicy, makijażystki, stylistki paznokci i mody, ludzie, którzy kochają robótki ręczne, książki, historię, sport, ruch i konie. Festyn uświetnili artyści: muzycy i wokaliści, którzy zagrali i zaśpiewali popularne hity. To był wspaniały festyn: święto radości i pasji, która potrafi najmocniej łączyć ludzi.

Aneta Nawizowska (Opiekun SU)