Sportowe szaleństwo za nami !!!

Sportowe szaleństwo za nami !!!

Z okazji Dnia Dziecka nauczyciele wychowania fizycznego ze wsparciem Samorządu Uczniowskiego ZS1 Kędzierzyn-Koźle oraz Hufcu Pracy w Kędzierzynie – Koźlu zorganizowali turniej w piłkę siatkową. Zgłosiło się 8 drużyn. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Mecze były rozgrywane na małej i dużej sali. Siatkarki i siatkarze walczyli o każdą piłkę. Emocje sportowe sięgały zenitu. Było to niesamowite widowisko sportowe.
Dziękujemy wszystkim uczniom za ogromne zaangażowanie oraz sędziom, którzy pomimo ciężkiego zadania, poradzili sobie doskonale, dzięki czemu rozgrywki mogły odbyć się bez większych zakłóceń.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
1 miejsce 4 tbe
2 miejsce 2 tfl
3 miejsce 2 tl
4 miejsce 3 tl
5 miejsce Diesle
6 miejsce 1 tż i 2 tż
7 miejsce 4 tż
8 miejsce 2 te

Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom!!!