Ekonomiści poszukiwani na rynku pracy – nasi uczniowie z wizytą w siedzibie ZUS w Kędzierzynie-Koźlu

Ekonomiści poszukiwani na rynku pracy – nasi uczniowie z wizytą w siedzibie ZUS w Kędzierzynie-Koźlu

15.03.2024r. uczniowie kl. 5 Te ( technik ekonomista) odwiedzili Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Kędzierzynie-Koźlu. Młodzież została zapoznana z funkcjonowaniem tej instytucji ,,od środka”, mogła zajrzeć tam, gdzie na co dzień  wstęp mają tylko jej pracownicy. Uczniowie  poznali specyfikę  pracy na poszczególnych stanowiskach, a przede wszystkim mieli okazję porozmawiać z pracownikami ZUS-u, którzy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami dotyczącymi codziennych zadań, ale też sposobów rozwiązywania skomplikowanych spraw.

Dziękujemy wszystkim pracownikom ZUS w Kędzierzynie-Koźlu za serdeczne przyjęcie młodzieży, a szczególnie P. Jolancie Olejnik, Kierownik Inspektoratu ZUS, która zawsze chętnie współpracuje z naszą szkołą.