Elementy prawa i doradztwa podatkowego na kierunkach ekonomicznych!

Elementy prawa i doradztwa podatkowego na kierunkach ekonomicznych!
NOWOŚCI W „BUDOWLANCE” To już oficjalne! Od nowego ROKU SZKOLNEGO mamy dla Was szersze możliwości edukacji na kierunkach ekonomicznych! . ÓSMOKLASISTO NIE CZEKAJ WYBIERZ ZS1 Dotychczasowe kierunki ekonomiczne rozwijamy o dodatkowe zajęcia z PRAWA!

▶️ TECHNIK EKONOMISTA Z ELEMENTAMI PRAWA
▶️ TECHNIK RACHUNKOWOŚCI Z ELEMENTAMI DORADZTWA PODATKOWEGO
Dzięki dodatkowym zajęciom zdobędziecie solidną wiedzę dotyczącą przepisów prawa. Będziecie również umieli wykorzystać tę wiedzę w praktyce.
 NOWA OFERTA edukacyjna w zawodach „Technik ekonomista z elementami prawa” i „Technik rachunkowości z elementami doradztwa podatkowego” daje Wam możliwość spotkań z prawnikami, którzy będą dzielić się z Wami swoim doświadczeniem zawodowym.
Więcej o nowej ofercie „Budowlanki” dowiecie się w kolejnych postach!
ZAPRASZAMY!