Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce

Dnia 24 maja 2023r. w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce, bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie: I miejsce zdobyli Dominika Kasprzak-Dżyberti w rzucie oszczepem, Aleksandra Błażewicz na 100m, Jessika Kilka w skoku wzwyż, Jakub Kasprzak w biegu na 100m, Łukasz Rinke w trójskoku, Szymon Sztucki w oszczepie oraz Mateusz Jureczko w biegu na 100m.

II miejsca zajęli: Stefania Myszka w biegu na 400m, Fabiola Bartetzko w skoku w dal, Agata Wiechowska w pchnięciu kulą, Oliwia Wiechowska w rzucie dyskiem, Noemi Sęk w skoku wzwyż, Aleksandra Kucharska w 100m p.pł, Jakub Kasprzak na 200m, Paweł Kubina w rzucie oszczepem oraz Anton Kulias w biegu na 400 m. Brązowym medalem mogą pochwalić się: Wiktoria Makohon w biegu na 200m, Jessika Kilka 100 m p.pł, Magdalena Dolibóg w rzucie dyskiem, Oliwia Wiechowska w pchnięciu kulą, Aleksadnra Damas bieg na 100m, Łukasz Rinke w skoku w dal, Akradiusz Halek w rzucie dyskiem, oraz sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie: Fabiola Bartetzko, Zuzanna Makusz, Aleksandra Damas oraz Aleksandra Błażewicz. Natomiast IV miejsce w pchnięciu kulą zajął Arkadiusz Halek oraz Paulina Kostka w biegu na 200m, V miejsce w biegu na 100m zdobyła Emilia Lewandowska i VI miejsce w biegu na 200m zdobyła Paulina Tkocz.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim, który odbędzie się 06.06 w Opolu.