Wielki sukces ekonomistów – ZS nr 1 „Złotą Szkołą NBP” III edycji 2022/2023

Wielki sukces ekonomistów – ZS nr 1 „Złotą Szkołą NBP” III edycji 2022/2023

Z ogromną przyjemnością przekazujemy Wam wiadomość, która dotarła do nas dziś po zakończeniu w Warszawie uroczystej gali podsumowującej konkurs „Złote Szkoły NBP”, że Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu po raz kolejny zdobył tytuł Złotej Szkoły NBP, tym razem w III edycji tego ogólnopolskiego konkursu. Jury konkursowe przyznało ponadto   Drużynie Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej naszej szkoły nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł za najlepiej wykonane zadania tej edycji konkursu. Nasz sukces zawdzięczamy bardzo dużemu zaangażowaniu młodzieży z technikum ekonomicznego w przygotowanie i realizację zadań konkursowych oraz nauczycielom, którzy te zadania koordynowali, udzielali wsparcia merytorycznego, przeprowadzali lekcje z „ekonomią w tle” i motywowali młodzież do poszukiwania kreatywnych rozwiązań. Serdecznie gratulujemy!!!