KAŻDY CZŁOWIEK O TYM WIE: CHCESZ BYĆ ZDROWY-RUSZAJ SIĘ!

KAŻDY CZŁOWIEK O TYM WIE:  CHCESZ BYĆ ZDROWY-RUSZAJ SIĘ!
“Jazda na łyżwach to taniec zimy. Każdy ślizg to nowa melodia.”
Aleksandra Szymańska.
Przekonały się o tym dziewczęta z klasy 1i, które 7 lutego swoją lekcję wychowania fizycznego miały na lodowisku. Celem lekcji było rozwijanie umiejętności jazdy na łyżwach, poprawa kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej, a także kształtowanie postaw fair play i współpracy w grupie. Uczennice miały okazję nauczyć się podstawowych umiejętności jazdy na łyżwach, a także miały możliwość wzmacniać współpracę w grupie. Dziewczęta zaangażowane i zmotywowane do aktywności na świeżym powietrzu mogły się lepiej poznać i zintegrować podczas zabaw na lodzie. Chętnie dzieliły się swoimi wrażeniami i uwagami. Lekcja ta była udanym i wartościowym doświadczeniem dla uczniów i nauczyciela.