KAŻDY CZŁOWIEK O TYM WIE: CHCESZ BYĆ ZDROWY-RUSZAJ SIĘ!

KAŻDY CZŁOWIEK O TYM WIE: CHCESZ BYĆ ZDROWY-RUSZAJ SIĘ!

KAŻDY CZŁOWIEK O TYM WIE: CHCESZ BYĆ ZDROWY-RUSZAJ SIĘ!

 

„Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.” – Martin Luther King

 

Pamiętajmy, że ruch towarzyszy nam od zawsze i jest dla nas niezbędny. Nic nie rujnuje naszego zdrowia tak, jak brak aktywności fizycznej i siedzący tryb życia, dlatego też każda najmniejsza aktywność, to krok do zdrowia. Ruch pod każdą postacią jest lekarstwem na wszystko. Wiedzą  o tym doskonale uczniowie naszej szkoły, którzy odważnie podejmują różne formy aktywności ruchowej. Mając na względzie motto Martina Luthera Kinga w różny sposób dążą do celu.

Uczennice z klasy 4Tż wykazały się dużym zaangażowaniem przygotowując piramidy akrobatyczne.