Kolejny sukces Budowlanki!

Kolejny sukces Budowlanki!

Dnia 7.06.2021 r. w Opolu odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Lekkoatletyce (Licealiada). Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 zaprezentowali się znakomicie.

Mistrzynią województwa w rzucie oszczepem została Dominika Kasprzak – Dżyberti, uzyskując wynik: 31,28 m. Natomiast w pchnięciu kulą Dominika zajęła 2 miejsce z wynikiem 9,88 m. Kolejną medalistką została Oliwia Wiechowska, która w rzucie dyskiem uzyskała wynik 25,30 m zajmując 2 miejsce, a w pchnięciu kulą zdobyła 4 miejsce z wynikiem 9,15 m. Tuż za podium uplasowała się Nikola Barszczewska, zajmując 4 miejsce w skoku wzwyż oraz Vanessa Rus, która zajęła 5 miejsce w biegu na 100 m.

W kategorii chłopców Tobiasz Kowaś zajął 6 miejsce w biegu na 400 m. Natomiast w biegu na 800 m Daniel Magura zdobył 6 miejsce. W konkurencji skoku w dal Michał Chyliński uplasował się na miejscu 8, a Mateusz Zimer był 9.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom!

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!