Konkurs „Zawodowiec Roku”

Konkurs „Zawodowiec Roku”

IDEA KONKURSU

Nauczyciele mają niepodważalny wpływ na życie i rozwój każdego z nas. Droga do wymarzonego zawodu często nie jest prosta, dlatego tak ważne jest podążanie nią w ślad za kompetentnym i pełnym pasji fachowcem. Zawodowiec Roku 2022 to tytuł, który zostanie przyznany najlepszym nauczycielom kształcenia zawodowego. Należy się on przede wszystkim tym dydaktykom, którzy są wzorem nie tylko dla swoich uczniów, ale także dla innych pedagogów.

CEL KONKURSU

Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszych nauczycieli kształcenia zawodowego, którzy z pasją i zaangażowaniem edukują przyszłą kadrę kompetentnych pracowników branżowych, a równocześnie są wzorem dla innych nauczycieli. Zawodowiec Roku 2022 cechuje się zaangażowaniem i pasją w pracy; wspiera zainteresowania zawodowe uczniów; cieszy się autorytetem w środowisku szkolnym i lokalnym; posiada szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze w obszarze kształcenia zawodowego.  Pomóż nam w poszukiwaniach nauczyciela, który wzorowo pasuje do profilu Zawodowca Roku 2022. Nauczyciela zgłosić może szkoła lub centrum kształcenia zawodowego w jednej ze 100 dziedzin: od budowy i strojenia fortepianów, po elektrykę, transport lotniczy i spedycję. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada 2022 r. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz dyplomy i wyróżnienia przyznawane w każdej dziedzinie konkursowej.

https://www.frse.org.pl/zawodowiec-roku-2022