Kucharz z zacięciem aktorskim

Kucharz z zacięciem aktorskim

Tomek Truty kształci się w zawodzie kucharz. Jego drugą pasją, oprócz gotowania, jest aktorstwo. Jego pierwsza, brawurowo zagrana rola, to postać Rudolfa Czerwononosego. Od dawna fascynował go świat seriali, szczególnie „Ojciec Mateusz”. Dzięki temu filmowi znał wszystkie zakątki Sandomierza, czym zadziwił nawet lokalnego przewodnika. Podążając za swoją pasją, kilka razy odwiedził Sandomierz, aby być obecnym na planie filmowym. Raz nawet był statystą w tym filmie. Tomek od 3 lat należy do kółka teatralnego, działającego w kozielskim Domu Kultury. Jego grupa teatralna osiąga duże sukcesy. W marcu wybierają się do Inowrocławia na XIV Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych „Arlekinada” ze sztuką pt. „Łysa śpiewaczka” E. Ionesco.

Trzymamy kciuki!