Waltornia i rakieta tenisowa – świat Gabriela

Waltornia i rakieta tenisowa – świat Gabriela

Gabriel Tworek jest uczniem technikum ekonomicznego. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie pianina, a w wieku 14 lat rozpoczął swoją muzyczną przygodę z waltornią. Jest muzykiem Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Leśnicy, z którą koncertuje od kilku lat. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Od dzieciństwa pasją Gabriela jest również sport: piłka nożna i tenis ziemny. Uwielbia uczestniczyć w turniejach tenisowych, jest wielkim fanem Marii Szarapowej, której chętnie kibicowałby na żywo. Gabriel jest optymistą, ceni prawdomówność i sprawiedliwość. Lubi ludzi. Te cechy przydają się mu także w kontaktach z ludźmi, gdyż w sezonie letnim pracuje w kawiarni. Jest ciekawy świata, uczy się języka rosyjskiego, lubi podróże.