Logistycy odwiedzili FM „Logistic” w Olszowej

Logistycy odwiedzili FM „Logistic” w Olszowej
W dniu 25.04.2023 odbyła się wizyta logistyków klasy 2tl w siedzibie FM Logistic w Olszowej. Dzięki szczegółowej prezentacji przedsiębiorstwa, uczniowie mieli okazję zapoznać się z procesami logistycznymi realizowanymi przez firmę. W trakcie wizyty zapoznano nas między innymi z procesem co-packingu oraz załadunku i rozładunku z przyjęciem do magazynu. Mogliśmy również obserwować proces kompletacji dla klientów indywidualnych oraz podziwiać linie produkcyjne, gdzie aktualnie pakowano gumy do żucia w butelki. Ważnym elementem wizyty było zaprezentowanie przez FM Logistic własnego systemu informatycznego, którego działanie mogliśmy obejrzeć podczas przyjmowania towaru. Na zakończenie chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za udział, a przede wszystkim FM Logistic za możliwość przyjazdu oraz za miłą i przyjazną atmosferę, która towarzyszyła nam przez cały czas wizyty.