Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt – jesteśmy najlepsi !!!

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt – jesteśmy najlepsi !!!

Dnia 1.12.2022 w hali II LO w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt. Nasze dziewczyny spisały się rewelacyjnie wygrywając wszystkie mecze.
Z II LO 4:1, ze Sławięcicami 7:1, z I LO 5:1.


Reprezentację naszej szkoły stanowiły: kapitan Julia Dzialuk z klasy 4tl, Anna Baranek klasa 3w, Agata Wiechowska klasa 4cT, Oliwia Wiechowska klasa 3tbe, Paulina Menzel klasa 1k, Paulina Malik i Monika Ronczka z klasy 1tl, Karolina Kamys klasa 4mT, Nina Szewior klasa 1tfl, Natalia Matyjasek klasa 2te, a bramki dzielnie broniła Magdalena Dolibóg z klasy 4cT. Pomimo wysokich wygranych, żaden mecz nie był łatwy, zwycięstwa zostały okupione licznymi faulami na naszych zawodniczkach. Wszystkim dziewczynom należą się brawa za ambicje i wolę walki.

Opiekunem była Irena Czuta-Pakosz.