Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt

Dnia 31 stycznia nasza szkoła była organizatorem zawodów siatkarskich dziewcząt. W rywalizacji wzięły udział cztery szkoły z powiatu: I LO, II LO, ZS nr 3 oraz nasza drużyna z Budowlanki.

Pierwszy mecz uczennice naszej szkoły rozegrały z II LO, przegrywając 0:2. Wygrana w kolejnym pojedynku gwarantowała 3 miejsce w powiecie. Niestety po ogromnej walce i zaangażowaniu nasze uczennice przegrały mecz w tie-breaku, tym samym zdobywając 4 miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu.

Skład drużyny z Budowlanki:
Anna Baranek, Marzena Hornicka, Paulina Leśniak, Aruzhan Yerbolat, Nelli Pushkar, Martyna Zygmunt, Oliwia Lerach, Daniela Kuklo, Julia Kosiewicz, Blanka Gut, Dominika Baron, Nikola Northof, Julia Bryś, Natalia Basista, Joanna Banaszewska.

Serdecznie gratulujemy dziewczynom. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!!!