Serce człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta

Serce człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta

Niezobowiązująca rozmowa wśród grona pedagogicznego ZS nr 1, o ukochanych zwierzątkach, zrodziła fajny pomysł. Od słówka do słówka i powstała super inicjatywa pt. „Pokaż swojego pupila, a powiem Ci kim jesteś”. To miała być tylko zabawa, gdzie nauczyciele uchylą rąbka swojej prywatności i pokażą zdjęcia swoich zwierząt. Udowodnią, że nauczyciel ” to też człowiek”, który ma uczucia, słabości i pupila który w tym wszystkim mu towarzyszy. Tymczasem, akcja zintegrowała wszystkich zwierzolubów, zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Szkolnego Facebooka zalał ocean zdjęć. Okazuje się, że kochamy dosłownie wszystkie zwierzaki od puszystych piesków i kotków, przez budzące grozę pająki, aż po dostojne, wielkie konie. Każdy chce pokazać swojego pupila i oczywiście wygrać. Bo dla każdego z nas , to właśnie jego zwierzak jest najpiękniejszy i najwspanialszy. Jednak tak na prawdę, wszyscy jesteśmy już dziś zwycięzcami. Bo mamy wspaniałych, zwierzęcych przyjaciół, dzięki którym, stajemy się dobrymi, wrażliwymi ludźmi. Zapraszamy wszystkich Państwa do wspólnej zabawy. „Zwierzoluby” z całego powiatu łączmy się!