Mistrzostwa Województwa w Przełajowych Biegach Indywidualnych

Mistrzostwa Województwa w Przełajowych Biegach Indywidualnych

Dnia 1 czerwca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Przełajowych Biegach Indywidualnych online. Z naszej szkoły wzięło udział 27 uczniów, którzy praktycznie w każdej kategorii zdobyli medale. Krótko mówiąc zdominowaliśmy rywali.

Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach:

Dziewczęta:

ROCZNIK 2002 1 m-sc Wiktoria Pietruszka 3 m-sc Vanessa Rus 5 m-sc Wiktoria Serzysko 6 m-sc Magdalena Suchanek ROCZNIK 2003 2 m-sc Klaudia Ledwoch 3 m-sc Julia Gromotka ROCZNIK 2004 1 m-sc Kinga Wochnik 5 m-sc Wiktoria Strzyżewska 6 m-sc Dominika Mutwin ROCZNIK 2005 5 m-sc Natalia Hoerster

Chłopcy:

ROCZNIK 2002 2 m-sc Dawid Zych 4 m-sc Tobiasz Kowaś

ROCZNIK 2003 1 m-sc Daniel Magura 6 m-sc Mateusz Kramarczyk

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom!! Jesteście najlepsi 🙂

Wyniki można znaleźć na stronie: www.szsopolskie.pl