Nowe twarze na korytarzach…

Nowe twarze na korytarzach…

Wrzesień to dla szkoły interesujący czas, gdyż pojawiają się nowi uczniowie, ciekawe osobowości, które wzbogacają nasze środowisko. Wielu uczniów ma nietypowe zainteresowania, które chętnie zaprezentujemy, aby inspirować innych do szukania własnych pasji.

Do takich osób należy Szymon Kostka, którego pasją jest haft krzyżykowy i wyszywanie. Swoje zainteresowania zawdzięcza zajęciom w szkole podstawowej i pomocy mamy, która pokazała mu techniki pracy z szydełkiem i drutami. Szymon korzysta ze stron w internecie, przeznaczonych dla pasjonatów wyszywania, gdzie można zdobyć ciekawe wzory i porady. W tym czasochłonnym zajęciu Szymon odnajduje spokój i oderwanie od codziennych spraw.

Nietypowe hobby ma także Dawid Kołodziejczyk, który w kilkanaście sekund potrafi ułożyć kostkę Rubika. Dawid z dumą prezentuje także bardziej skomplikowane kostki, których ułożenie nawet dla niego bywa nie lada wyzwaniem. Pasją Dawida są też szachy i gry logiczne.

Jeżeli macie nietypowe zainteresowania, pasje, którym oddajecie się z zaangażowaniem, prosimy o kontakt z przedstawicielami lub opiekunkami Samorządu Szkolnego.