Pierwszy etap Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” rozstrzygnięty!

Pierwszy etap Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” rozstrzygnięty!

Dnia 22.11.2022 r. uczniowie klas technikum ekonomicznego wzięli udział w pierwszym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych realizowanej pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Uczestnicy rozwiązywali test jednokrotnego wyboru z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Dzięki udziałowi w Olimpiadzie uczniowie mogli dowiedzieć się, czym jest system ubezpieczeń społecznych, jakie niesie korzyści i obowiązki. Wiedza ta w przyszłości pozwoli młodym ludziom podjąć słuszne decyzje dotyczące przyszłej ścieżki zawodowej, jest też niezbędna, by podejmować racjonalne decyzje w życiu prywatnym.

Największą liczbę punktów uzyskali uczniowie:

  1. Gabriela Laksy, kl. 4 eT,
  2. Paweł Bielecki, kl. 2 Te,
  3. Katarzyna Grela, kl. 3 Tbe.

Zostali oni zgłoszeni do etapu wojewódzkiego.

Życzymy naszym zwycięzcom dalszych sukcesów!