Po raz kolejny w Naszej Szkole Turniej Budowlany Złota Kielnia 2023

Po raz kolejny w Naszej Szkole Turniej Budowlany Złota Kielnia 2023

W dniu 5.01.2024 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje okręgowe 52 edycji Turnieju Budowlanego Złota Kielnia 2024. Gościem specjalnym była Pani Profesor Beata Polak, wieloletni pełnomocnik naszego okręgu i były nauczyciel Budowlanki. Dziękujemy za miłe odwiedziny. W eliminacjach okręgowych wzięli udział najlepsi uczniowie szkół branżowych z województwa dolnośląskiego i opolskiego w zawodach: montaż systemów suchej zabudowy, wykonywanie robót malarsko-tapeciarskich, wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych, wykonywanie robót związanych z montażem remontem instalacji sanitarnych, wykonanie robót dekarskich i wykonanie robót murarskich i tynkarskich. Uczniowie zdobyli bardzo dobre miejsca w swoich zawodach.

Wszystkim uczestnikom DZIĘKUJEMY i GRATULUJEMY udziału w eliminacjach okręgowych. WIDZIMY SIĘ ZA ROK!

Melania Wahl-Gerlich