Podsumowanie projektu „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe dla rynku pracy”

Podsumowanie projektu „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe dla rynku pracy”

24.11.2022 w Hotelu Hugo odbyła się konferencja powiatowa „Biznes – edukacja – kooperacja” – Opolscy Zawodowcy 2022. Konferencja rozpoczęła się od prezentacji projektów „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Dla Rynku Pracy”, następnie zaproszeni przedstawiciele firm przedstawiali oczekiwania przedsiębiorców wobec edukacji – biznesowy sposób postrzegania kompetencji przyszłego opolskiego zawodowca.

Naszą szkołę reprezentowali Dyrektor Szkoły Ewelina Kowaś, Kierownik Szkolenia Praktycznego Dagmara Prudel – Kucypera, klasa 4Tl Technik Logistyk wraz z wychowawcą Andrzejem Wilczkiem. W imieniu wszystkich uczniów Zespołu Szkół nr 1, którzy brali udział w stażu głos zabrał przewodniczący klasy Dawid Tłuczykont, który podsumował uczestnictwo w projekcie.

W panelu dyskusyjnym kończącym konferencje aktywnie brała udział pani dyrektor Ewelina Kowaś, wraz z innymi dyrektorami szkół i przedstawicielami przedsiębiorców.

Zespół Szkół nr 1 dziękuje za dotychczasową współpracę i czekamy na możliwość następnych staży dla uczniów naszej szkoły.