Pozdrowienia z Sevilli

Pozdrowienia z Sevilli

Uczniowie przebywający na stażach zawodowych w hiszpańskiej Sevilli w ramach projektu  PO WER ,, Z europejskimi kompetencjami na rynek pracy”, będący również uczestnikami Hufca Pracy w Kędzierzynie-Koźlu świetnie sobie radzą podczas pobytu. Cały czas szlifują swój język hiszpański czego dowodem był wczorajszy test potwierdzający ich umiejętności zdany pozytywnie. Uczniowie nie tylko się uczą i zdobywają cenne doświadczenia u swoich hiszpańskich pracodawców ale również aktywnie spędzają czas wolny podczas atrakcyjnych wycieczek poznając okolice  i zabytki Sevilli takie jak Park Przyrody Sierra Norte, Park Linowy Adventure, Italica Sevilla starożytne miasto z 206 r.p.n.e.oraz dawną siedzibę władców arabskich Pałac Alcazar. Życzymy im udanego pobytu i czekamy na dalsze wrażenia.