Pożegnanie Maturzystów '2022

Pożegnanie Maturzystów '2022

29 kwietnia pożegnaliśmy kolejny rocznik abiturientów. Po dwóch latach w końcu można było odetchnąć od reżimu sanitarnego, dlatego imprezę zorganizowano z przedpandemicznym rozmachem.

W uroczystości wzięli udział starosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego Pan Józef Gisman, dyrektor do spraw produkcji i handlu firmy Multiserwis  Pan Edmund Dmytryk, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, maturzyści i ich rodzice. Podczas części oficjalnej, oprócz wzruszających przemówień, odbyło się również przekazanie pocztu sztandarowego. Następnie wręczono dyplomy, listy gratulacyjne i nagrody tym, którzy przez cztery lata nauki osiągnęli wszechstronne sukcesy. Naprawdę było ich wielu. Później przyszedł czas na część artystyczną- uczniowie klas trzecich pożegnali swoich starszych kolegów zabawnym skeczem „Migawka z lekcji online”. Oczywiście przy takiej okazji nie mogło również zabraknąć zespołu muzycznego Budowlanka.

I tak uczniowie klas czwartych  oficjalnie stali się absolwentami Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu. Na koniec warto przytoczyć słowa prowadzących: „Wszystkie chwile i wspomnienia z Wami związane zostaną nam w pamięci na długo. Zapisaliście się w historii tej szkoły a ona w historii Waszego życia.” Powodzenia!