Spotkanie uczestników projektu

Spotkanie uczestników projektu

 W siedzibie Opolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP odbyło się spotkanie uczestników projektu ,, Z europejskimi kompetencjami na rynek pracy” w którym wzięło udział siedmioro uczniów szkoły wyjeżdżających na staże zawodowe do Hiszpanii. Młodzież otrzymała wszystkie niezbędne dokumenty, słowniki  i gadżety pomocne w czasie pobytu za granicą. Punktem kulminacyjnym spotkania była rozmowa online z partnerem hiszpańskim podczas którego uczestnicy mogli opowiedzieć o sobie, o tym czego się do tej pory nauczyli na praktykach, jakie mają oczekiwania i na jakich zakładach chcieliby realizować staże. Koordynatorka z Hiszpanii przybliżyła młodzieży kulturę kraju, zadawala pytania i chciała wszystkich jak najlepiej poznać. Wszyscy uczestnicy projektu po spotkaniu są pełni optymizmu i z niecierpliwością oczekują na wyjazd.