Sukces ekonomistek w wojewódzkim etapie jubileuszowej X edycji Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Sukces ekonomistek w wojewódzkim etapie jubileuszowej X edycji Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

5 marca 2024 r. w gmachu Politechniki Opolskiej odbył się wojewódzki etap olimpiady ,,ZUSowej”- ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, w którym III miejsce zajęły nasze reprezentantki: Katarzyna Grela, Julia Plottek, Michaela Tomeczek(ekonomistki z  kl. 4 Tbe).

Do II wojewódzkiego etapu zakwalifikowały się 333 najlepsze zespoły z całej Polski. Olimpijczycy zmierzyli się z testem wielokrotnego wyboru składającym się z 25 pytań. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale także refleksem, bowiem drugim, po liczbie zdobytych punktów kryterium jest czas rozwiązania arkusza testowego.

Gratulujemy naszym ekonomistkom!