Wznowiona rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19

Uprzejmie informujemy, że we wtorek, 2 marca br. od godz. 8:00 zostanie wznowiona rejestracja kolejnej grupy nauczycieli na szczepienia przeciw COVID-19. Rejestracja będzie trwała do 3 marca br., do końca dnia.

Rada Medyczna przy premierze zarekomendowała szczepionkę AstraZeneca dla osób od 18. do 69. roku życia. Do tej pory szczepić mogły się osoby do 65. roku życia.

W związku z tym rejestrować będą mogli się:

– nauczyciele (także przebywający na długotrwałych nieobecnościach niezależnie od przyczyny),

– osoby pracujące na stanowisku pomocy nauczyciela, pomocy wychowawcy, woźnych oddziałowych oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu,

do 69. roku życia, czyli urodzone po 31 grudnia 1951 roku.

Nauczyciele lub inne osoby, które wcześniej nie skorzystały z rejestracji, a były do tego uprawnione, również mogą być zgłoszone do szczepienia.

Uwaga! W związku ze szczepieniem dodatkowej grupy seniorów i nauczycieli z grupy 65-69 lat, szczepienia personelu administracyjnego szkół zostają przesunięte, ale nadal będą odbywać się w grupie 1.

W związku z tym w tej turze nie należy rejestrować pracowników administracji i obsługi. O rejestracji i szczepieniu tej grupy pracowników będziemy informować jak tylko będzie to możliwe.

W przypadku pytań dotyczących procesu szczepienia zachęcamy do kontaktu z infolinią pod numerem telefonu 989.

Zachęcamy do udziału w szczepieniach!