Światowy Dzień Kawy

Światowy Dzień Kawy

Jesienne dni sprzyjają wartościowym i konstruktywnym rozmowom, dzięki czemu człowiek – duży czy mały – jest bliżej samego siebie, a także najbliższych osób. Jesień jest także doskonałym momentem, by uczcić nietypowe święto obchodzone 29.09. tj. Światowy Dzień Kawy! Wychowankowie 8-3 Hufca Pracy w Kędzierzynie-Koźlu, a tym samym uczniowie klasy 3 smg szkoły branżowej I st., wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Mecner-Janik i nauczycielką j. polskiego p. Anetą Nawizowską, udali się do kawiarni Krukafe, gdzie degustowali najlepszą kawę w mieście. Przemiłe miejsce, wspaniała atmosfera i wartościowe rozmowy sprawiły, że ta niewielka 45-cio minutowa przerwa zmienia pochmurny dzień w najpiękniejsze wspomnienie. Marzymy o tym, by dni kawy bywały u nas częściej!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony FB: HPKedzierzynKozle

Wychowawczyni  HP – Agnieszka Mecner-Janik