Wakacje czas zacząć!

Wakacje czas zacząć!

I w końcu nadszedł ten zawsze wyczekiwany dzień – zakończenie roku szkolnego! Żegnaliśmy go dziś na szkolnym boisku podczas uroczystego apelu. Gościem uroczystości był pan Józef Gisman, wicestarosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, oraz pani Danuta Czech, Przewodnicząca Rady Rodziców. Dyrektor Szkoły, pani Ewelina Kowaś, pogratulowała wszystkim uczniom i nauczycielom, dziękując jednocześnie za ogrom włożonej pracy w nauczanie i zdobywanie wiedzy. Rozdano świadectwa z wyróżnieniem oraz certyfikaty zdobyte przez uczniów podczas staży zawodowych.

Uroczyście pożegnaliśmy dzisiaj też absolwentów branżowej szkoły I. stopnia. Podczas uroczystości, która odbyła się w auli szkoły, gościliśmy panią Marię Szewczyk – Komendanta OHP. Wręczone zostały dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz osiągnięcia sportowe, a także podziękowania dla uczniów wykazujących się szczególnym zaangażowaniem w różnych dziedzinach życia szkolnego i pozaszkolnego.

Moment pożegnania zawsze kryje w sobie dużo wzruszeń – i takich również dziś nie zabrakło. Ale wierzymy, że to, co się teraz kończy, rozpoczyna też kolejny etap życia – również piękny, niosący nowe możliwości i drogi rozwoju. Życzymy Wam, drodzy Absolwenci, samych sukcesów i spełniania wszelkich życiowych marzeń!

A wakacje, które właśnie się dla nas wszystkich rozpoczynają, niech będą bezpieczne i udane! Do zobaczenia we wrześniu!