WITAMY NOWY ROK SZKOLNY !

WITAMY NOWY ROK SZKOLNY !

Rozpoczynamy dziś w Budowlance nowy rok szkolny: 2021/2022. Pogoda, niestety, nie przywitała nas słońcem i tradycyjną uroczystą inaugurację, odbywającą się zawsze na szkolnym boisku, przeniosła w mury szkoły. Tam z Dyrekcją i wychowawcami spotkały się w auli wszystkie klasy pierwsze, natomiast pozostałe przeszły bezpośrednio do sal. Podczas uroczystej inauguracji w auli wszystkich przybyłych nowych uczniów witała Pani Dyrektor Urszula Więcek. Życzenia bezpiecznego, udanego i zdrowego roku szkolnego skierował do obecnych także starosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, Paweł Masełko, który był gościem uroczystości.

A zatem – oby rzeczywiście rok, który jest przed nami, okazał się udany: przede wszystkim zdrowy, ale też pełen dobrych doświadczeń i sukcesów!