Zakończenie akcji „Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska”

Zakończenie akcji „Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska”

Na początku października rozpoczęliśmy w Zespole Szkół nr 1 akcję, która miała wspomóc nasze kędzierzyńskie schronisko w zbiórce dobrej jakości pokarmu dla psiaków i kociaków.

Wspominałam oczywiście, gdzie można nabyć takie jedzonko, a klasa która zakupi najwięcej kilogramów zdobędzie nagrodę główną  czyli cały tydzień bez kartkówek.  Miejsce II to również całkiem smakowity kąsek czyli dodatkowy dzień bez pytania, a miejsce III to wycieczka do naszego schroniska w Kędzierzynie  -Koźlu.

Oto nasi Zwycięzcy:

  • I miejsce –  3mt, która zakupiła puszki firmy Rocco  -24kg dla psiaków, a do tego 4kg800 dla kociaków Animondy.
  • II miejsce  –  3tl, która zakupiła dla psiaków 9kg600g dobrej jakości karmy mokrej Rocco.

W tym konkursie III miejsce zdobyły ex aequo dwie klasy czwarte-klasa 4et i 4at.

Klasa 4et przyniosła 4 kg karmy suchej Wolf i 3 kg 200 Kitekat, zaś 4at  dostarczyła 50 kg karmy suchej Ruffi. Dziękuję wszystkim w swoim imieniu i schroniska za dobre serducha, chęć brania udziału w akcji, zaangażowanie i poświęcony czas . Gratuluję zwycięzcom i wszystkim , którzy brali udział w akcji.

Beata Piechocka