Bieg przełajowy MONDO LICEALIADA – przypomnienie!

W związku z dużym zainteresowaniem Biegiem przełajowym Grand Prix Mondo, który odbył się w maju i czerwcu 2020 postanowiliśmy rozpocząć Jesienny Grand Prix Mondo SZS Opolskie. Aby zdobyć Mistrza Grand Prix SZS Opolskie należy wziąć udział w trzech biegach Grand Prix Mondo:

Termin: I BIEG – 07.11.2020. GODZ. 15.00 II BIEG – 14.11.2020 GODZ. 15.00 III BIEG – 21.11.2020 GODZ. 15.00

Uczestnictwo: W zawodach może wystartować każdy uczeń/uczennica szkoły ponadpodstawowej. Uczeń/uczennica pobiera aplikację ze sklepu Google.Play lub AppStore Bieg Teacker lub Endomondo / jest darmowa i premium, ale wystarczy wersja darmowa/. Indywidualnie przebiega dystans, robi screen/dystansu i czasu/ potem wysyła go na e-mail tadeuszwalczuk@interia.pl – 510 242 361

Rocznik 2005/2004 dziewczęta – 600 m, chłopcy – 1000 m, Rocznik 2003 dziewczęta – 600 m, chłopcy – 1000 m, Rocznik 2002/2001 dziewczęta – 600 m, chłopcy – 1000 m

Przebieg zawodów: Uczeń/uczennica wykonuje bieg indywidualnie (we własnym zakresie, w czasie/terminie wyznaczonym przez organizatora, zadanie nie wymaga obecności nauczyciela) na płaskim niezalesionym terenie. Nie wolno biegać na stadionie. Uczestnik biegnie zgodnie z założeniami regulaminu. Szkolny Związek Sportowy Opolskie utworzy ranking biegaczy w każdym roczniku, który zostanie podany na stronie www.szsopolskie.pl

Klasyfikacja końcowa: Każdy bieg to punkty za miejsce zajęte w klasyfikacji danego biegu. Do końcowej klasyfikacji będą zaliczane punkty we wszystkich biegach. Do weryfikacji wyniku należy przesłać screen (zrzut z ekranu) do godz. 12,00 dnia następnego. Późniejsze maile nie będą weryfikowane. – nie wolno biegać po stadionie, to jest bieg przełajowy ( w razie wątpliwości organizator może zażądać screnu mapki z trasą biegu), – w każdym mailu należy wypełnić tabelkę Nazwisko i imię Rok urodzenia Nazwa szkoły np. PSP 12 Opole e-mail

UWAGA: Zalecamy wyjście na bieg z osobą towarzyszącą. Na screenie muszą być widoczne: wynik biegu, data i godzina startu.