Ekonomiści w Międzynarodowym konkursie „High School Business Challenge”

Ekonomiści w Międzynarodowym konkursie „High School Business Challenge”

Uczniowie klasy trzeciej technikum ekonomicznego – Wiktoria Serzysko, Oliwia Stasiak i Tobias Wąsik biorą udział w międzynarodowym konkursie biznesowym High School Business Challenge.

W ramach rozgrywek zostali przydzieleni do kilkuosobowych zespołów z rówieśnikami z całej Polski, z którymi wspólnie rozwiązują zadania dotyczące zagadnień z zakresu zarządzania, ekonomii, analizy finansowej, a także przedsiębiorczości. Organizatorem konkursu jest Europejska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości skupiająca absolwentów i studentów Szkoły Głównej Handlowej. W konkursie biorą udział także uczniowie z Węgier, Czech i Słowacji. Najlepsze drużyny zmierzą się na finale międzynarodowym w Warszawie.  

 

Trzymamy kciuki za naszych uczniów!